NETGEAR EAX12 Dual-band WiFi 6 Mesh Extender 29 36 490 Ft Otvori na iPon-u Ciljna cena
29
NETGEAR · Network, server, security · Range Extender

NETGEAR EAX12 Dual-band WiFi 6 Mesh Extender

Na stanju

Da li je ovo dobra akcija sada? -100% iznad najniže cene u 180 dana (35 390 Ft); cena je u gornjem delu svog raspona.

36 490 Ft
Popust0 / 45Ušteda0 / 20Stabilnost15 / 15Svežina10 / 10Raspon4 / 10
29nije akcija· Vredi sačekati
  • Nije ispod uobičajene cene od 36 590 Ft0 / 45
  • Štedite 100 Ft u odnosu na uobičajenu cenu0 / 20
  • Cena je ranije bila stabilna, pa je uobičajena cena pouzdano merilo15 / 15
  • Trenutna cena važi od danas10 / 10
  • U gornjem delu svog raspona od 180 dana4 / 10

Na osnovu 46 zabeleženih dana, pouzdanost 100%. Kako radi ocena

Šta se desilo

  1. Nije bilo na stanju jedan dan 5 Jul 2026
  2. Prvi put viđeno po ceni 36 490 Ft 21 May 2026

Istorija cene

CenaUobičajeni rasponNema na stanju
Najniža od 21 May 2026
35 390 Ft
23 Jun 2026
Najviša koju smo videli
37 090 Ft
4 Sep 2026
Najniže u 6 meseci
35 390 Ft
23 Jun 2026
Pratimo već
127 dana
46 dana posmatranja od 21 May 2026

Svaki dan u odnosu na uobičajenu cenu

Ispod uobičajeneIznad uobičajeneTog dana nema očitavanjaNema na stanjuPre praćenja
Sva očitavanja 48 očitavanja, najnovija prva
ZabeleženoCenaPromenau odnosu na danasTrajaloStanjeNapomena
36 490 Ft -301 Ft (-0.8%) isto 6 sati do sada Na stanju
36 791 Ft +1% Na stanju
36 791 Ft +1% Na stanju
36 791 Ft +201 Ft (+0.5%) +1% 2 dana Na stanju
36 590 Ft -201 Ft (-0.5%) +0% 1 dan Na stanju
36 791 Ft +201 Ft (+0.5%) +1% 2 dana Na stanju
36 590 Ft +0% Na stanju
36 590 Ft -201 Ft (-0.5%) +0% 4 dana Na stanju
36 791 Ft +201 Ft (+0.5%) +1% 2 dana Na stanju
36 590 Ft +100 Ft (+0.3%) +0% 2 dana Na stanju
36 490 Ft isto Na stanju
36 490 Ft -600 Ft (-1.6%) isto 4 dana Na stanju
37 090 Ft +200 Ft (+0.5%) +2% 2 dana Na stanju Nova najviša
36 890 Ft +1% Na stanju
36 890 Ft +300 Ft (+0.8%) +1% 4 dana Na stanju Nova najviša
36 590 Ft +100 Ft (+0.3%) +0% 2 dana Na stanju
36 490 Ft -100 Ft (-0.3%) isto 2 dana Na stanju
36 590 Ft -201 Ft (-0.5%) +0% 2 dana Na stanju
36 791 Ft +1% Na stanju
36 791 Ft +201 Ft (+0.5%) +1% 5 dana Na stanju
36 590 Ft +0% Na stanju
36 590 Ft -201 Ft (-0.5%) +0% 3 dana Na stanju
36 791 Ft +201 Ft (+0.5%) +1% 3 dana Na stanju
36 590 Ft +100 Ft (+0.3%) +0% 3 dana Na stanju
36 490 Ft -301 Ft (-0.8%) isto 3 dana Na stanju
36 791 Ft +601 Ft (+1.7%) +1% 3 dana Na stanju Nova najviša
36 190 Ft -300 Ft (-0.8%) -1% 5 dana Na stanju
36 490 Ft -100 Ft (-0.3%) isto 3 dana Na stanju
36 590 Ft +0% Na stanju
36 590 Ft +400 Ft (+1.1%) +0% 7 dana Na stanju Nova najviša
36 190 Ft +500 Ft (+1.4%) -1% 4 dana Na stanju Ponovo na stanju
35 690 Ft -2% 12 dana Nema na stanju Nema na stanju
35 690 Ft -200 Ft (-0.6%) -2% 4 dana Na stanju
35 890 Ft +500 Ft (+1.4%) -2% 4 dana Na stanju
35 390 Ft -200 Ft (-0.6%) -3% 4 dana Na stanju
35 590 Ft +200 Ft (+0.6%) -2% 2 dana Na stanju
35 390 Ft -500 Ft (-1.4%) -3% 6 dana Na stanju Nova najniža
35 890 Ft -2% Na stanju
35 890 Ft +200 Ft (+0.6%) -2% 7 dana Na stanju
35 690 Ft -2% Na stanju
35 690 Ft -2% Na stanju
35 690 Ft -200 Ft (-0.6%) -2% 9 dana Na stanju Nova najniža
35 890 Ft -300 Ft (-0.8%) -2% 2 dana Na stanju Nova najniža
36 190 Ft -1% Na stanju
36 190 Ft -1% Na stanju
36 190 Ft -1% Na stanju
36 190 Ft -300 Ft (-0.8%) -1% 6 dana Na stanju Nova najniža
36 490 Ft isto 14 sati Na stanju Prvi put viđeno

NETGEAR EAX12 Dual-band WiFi 6 Mesh Extender

NETGEAR EAX12 Dual-band WiFi 6 Mesh Extender